עבור מטופלים שמעוניינים בשכבת לחות עמידה5, 1•DAY ACUVUE® MOIST הוא הפתרון המוביל מבחינת נוחות# בקטגוריה שלו.

סדרת 1DAY ACUVUE® MOIST משלבת את טכנולוגיית EYE-INSPIRED™ Innovations לחוויית ראייה ייחודית בהישג יד1†

•    מותג עדשות המגע היומיות הנמכר ביותר ברחבי העולם*
•    נוחות חסרת תקדים בהשוואה לעדשות מגע יומיות חד פעמיות אחרות, המבוססות על הידרוג'ל.*
•    פרופיל בטיחות מצוין
•    משפחת 1DAY ACUVUE® MOIST נותנת כיסוי רחב למטופלים שמרכיבי עדשות ספריות, טוריות ומולטיפוקל.3
 

צילום קופסה 1 -DAY ACUVUE® MOIST®

טווח הפרמטרים

קימור בסיס 8.5 מ"מ / קוטר 14.2 מ"מ
קימור בסיס 9.0 מ"מ / קוטר 14.2 מ"מ
 
 
קרא עוד

טווחי הפרמטרים (בשני קימורי הבסיס)

 0.50D-  עד  ‎–6.00 במרווחים של  0.25D
 6.50D-  עד  ‎–12.00 במרווחים של 0.50D 
 0.50D+  עד  ‎+6.00 במרווחים של  0.25D
 
צמצם

אופן שימוש ולוח זמנים מומלץ להחלפה

שימוש חד-יומי, החלפה מידי יום

פרטי העדשה

פרטי העדשה

 

חומר העדשה etafilcon A
טכנולוגיה  טכנולוגיית LACREON®

 Dk/t: (תיקון קצה)  25.5 x 10-9
   
תכולת מים: 58%

חסימת UV†4: CLASS 2
עובי מרכז העדשה ב- ‎-3.00D (מ"מ) 0.084 מ"מ

סימון חוץ-פנים:  כן  ('123')
גוון נראות: כן
כמות עדשות בקופסה:  30 או 90 עדשות

 

 

#CinicalTrials.gov הוא אתר אינטרנט שמנוהל על ידי ה-NIH. במסגרת 11 המחקרים הקליניים הוערכה הנוחות הסובייקטיבית כנקודת קצה עיקרית או משנית עבור עדשות מגע ממשפחת המותגים 1DAY ACUVUE MOIST (עדשות ספריות בלבד) לעומת מוצרי המתחרים. הסקירה נערכה החל ב-31 באוקטובר, 2022.


†כל עדשות המגע של ACUVUE® מתאפיינות בחסימת UV בסיווג Class 1 או Class 2, על מנת לסייע בהגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה לקרנית ולתוך העין. עדשות מגע סופגות UV אינן תחליף לאמצעי הגנה לעיניים שהנם סופגי UV, כגון משקפיים סופגי UV או משקפי שמש, משום שהן אינן מכסות את העין ואת סביבתה באופן מלא. מעבר UV נמדד עם עדשת -1.00.


*מקור: Euromonitor International Limited, על בסיס מחקר שנערך ב-ספט-נוב' 2022, "עולם" ו"גלובלי" מתייחסים לשווקים שהיוו 78% מכלל עדשות המגע היומיות החד פעמיות בשנת 2022 (מכירות קמעונאיות).

§ במסגרת תצפית/רישום מעקב שהתבצע לאורך שנה והסתמך על דיווחי מטופלים בנוגע לאירועים שליליים סימפטומטיים שגרמו להם לפנות לקבלת טיפול רפואי, לא התקבלו דיווחים אודות אירועים סימפטומטיים פולשניים או אודות אירועים שליליים חמורים. יש לשקול תוצאות אלה במשולב עם תוצאות קליניות נוספות הנוגעות לבטיחות וליעילות של עדשות מגע יומיות המיוצרות מ- etafilcon A ואשר מתאפיינות לרוב בשיעור נמוך של אירועים מעין אלה. אף על פי שבמחקר זה לא דווחו אירועים סימפטומטיים חודרניים, אירועים אלה עשויים להתרחש ואף התרחשו בהקשר עם עדשות מגע יומיות חד פעמיות, לרבות 1DAY ACUVUE MOIST, כפי שמצוין בתיוג המוצר.
 

תועלות

טכנולוגיית ® LACREON

 

שמירת לחות מוגברת 
LACREON® היא טכנולוגיה שמאפשרת שמירת לחות עד 20 שעות. 5

פרופיל בטיחות מצוין 2$
בדיקות מעבדה מוכיחות, כי עדשות המגע 1DAY ACUVUE® MOIST מגינות על אחד ממנגנוני ההגנה הטבעיים של העיניים.6**   במסגרת מחקר תצפיתני בן שנה, לא התרחשו אירועים חמורים או פולשניים בקרב 570 מטופלים שמשתמשים בעדשות מגע. 2††

משפחה מלאה של עדשות, שנותנת מענה כמעט לכל מטופל
 משפחת 1DAY ACUVUE® MOIST נותנת כיסוי רחב למטופלים שמרכיבי עדשות ספריות, טוריות ומולטיפוקל.3


 

§ במסגרת תצפית/רישום מעקב שהתבצע לאורך שנה והסתמך על דיווחי מטופלים בנוגע לאירועים שליליים סימפטומטיים שגרמו להם לפנות לקבלת טיפול רפואי, לא התקבלו דיווחים אודות אירועים סימפטומטיים פולשניים או אודות אירועים שליליים חמורים. יש לשקול תוצאות אלה במשולב עם תוצאות קליניות נוספות הנוגעות לבטיחות וליעילות של עדשות מגע יומיות המיוצרות מ- etafilcon A ואשר מתאפיינות לרוב בשיעור נמוך של אירועים מעין אלה.  אף על פי שבמחקר זה לא דווחו אירועים סימפטומטיים חודרניים, אירועים אלה עשויים להתרחש ואף התרחשו בהקשר עם עדשות מגע יומיות חד פעמיות, לרבות 1•DAY ACUVUE MOIST, כפי שמצוין בתיוג המוצר.

** על בסיס נתוני אין ויטרו, לא נערכו ניסויים קליניים שמקשרים באופן ישיר בין ההבדלים בפרופיל הליזוזים לבין תועלות קליניות ספציפיות.

††תצפית/רישום מעקב זה הסתמך על דיווחי מטופלים בנוגע לאירועים שליליים סימפטומטיים שגרמו להם לפנות לקבלת טיפול רפואי. יש לשקול תוצאות אלה במשולב עם תוצאות קליניות נוספות הנוגעות לבטיחות וליעילות של עדשות מגע יומיות המיוצרות מ- etafilcon A ואשר מתאפיינות לרוב בשיעור נמוך של אירועים מעין אלה.  אף על פי שבמחקר זה לא דווחו אירועים סימפטומטיים חודרניים, אירועים אלה עשויים להתרחש ואף התרחשו בהקשר עם עדשות מגע יומיות חד פעמיות, לרבות 1•DAY ACUVUE MOIST, כפי שמצוין בתיוג המוצר.​

 

התמיסה מכילה חומצה בורית ודיסודיום בוראט (סודיום בוראט), לשליטה ב-pH של התמיסה.

*מקור: Euromonitor International Limited, על בסיס מחקר שנערך ב-ספט-נוב' 2022, "עולם" ו"גלובלי" מתייחסים לשווקים שהיוו 78% מכלל עדשות המגע היומיות החד פעמיות בשנת 2022 (מכירות קמעונאיות).


# ClinicalTrials.gov הוא אתר אינטרנט שמנוהל על ידי ה-NIH. במסגרת 11 המחקרים הקליניים הוערכה הנוחות הסובייקטיבית כנקודת קצה עיקרית או משנית עבור עדשות מגע ממשפחת המותגים 1•DAY ACUVUE MOIST (עדשות כדוריות בלבד) לעומת מוצרי המתחרים. הסקירה נערכה החל ב-31 באוקטובר, 2022.

† כל עדשות המגע של ACUVUE® מתאפיינות בחסימת UV בסיווג Class 1 או Class 2, על מנת לסייע בהגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה לקרנית ולתוך העין. עדשות מגע סופגות UV אינן תחליף לאמצעי הגנה לעיניים שהנם סופגי UV, כגון משקפיים סופגי UV או משקפי שמש, משום שהן אינן מכסות את העין ואת סביבתה באופן מלא. מעבר UV נמדד עם עדשת -1.00.

††תצפית/רישום מעקב זה הסתמך על דיווחי מטופלים בנוגע לאירועים שליליים סימפטומטיים שגרמו להם לפנות לקבלת טיפול רפואי.  יש לשקול תוצאות אלה במשולב עם תוצאות קליניות נוספות הנוגעות לבטיחות וליעילות של עדשות מגע יומיות המיוצרות מ- etafilcon A ואשר מתאפיינות לרוב בשיעור נמוך של אירועים מעין אלה.  אף על פי שבמחקר זה לא דווחו אירועים סימפטומטיים חודרניים, אירועים אלה עשויים להתרחש ואף התרחשו בהקשר עם עדשות מגע יומיות חד פעמיות, לרבות 1•DAY ACUVUE MOIST, כפי שמצוין בתיוג המוצר.

 

1.    נתוני JJV שמורים שנת 2020. מותג ACUVUE - Eye-InspiredTM Innovations.
2.    נתוני JJV שמורים שנת 2022. טיעונים של 1•DAY ACUVUE MOIST מתוך המאגר התצפיתני TEMPO.
3.    נתוני JJV שמורים שנת 2020. כיסוי פרמטרים של משפחת 1•DAY ACUVUE® MOIST
4.    נתוני JJV שמורים שנת 2022. תכונות החומר: עדשות מגע 1•DAY ACUVUE® MOIST, 1•DAY ACUVUE® TruEye®, ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe® Technology ו-ACUVUE® OASYS MAX 1-Day with TearStable Technology.
5.    נתוני JJV שמורים שנת 2021. טכנולוגיית הפעולה הכפולה וכן תיאור "משטח הלחות" עבור משפחת עדשות המגע של מותג 1•DAY ACUVUE® MOIST.
6.    Omali NB, Subbaraman L, Heynen M, et al. Surface versus bulk activity of lysozyme deposited on hydrogel contact lens materials in vitro. Contact Lens Anterior Eye. 2018;41(4):329-334.doi: 10.1016/j.clae.2018.03.005.
 

מידע בטיחות חשוב: עדשות המגע ACUVUE® מיועדות לתיקון ראייה. כמו במקרה של כל עדשת מגע, עלולות להיגרם בעיות עיניים, כולל כיבים בקרנית. משתמשים מסוימים עשויים לחוות גירוי קל, גרד או אי נוחות. אין להשתמש בעדשות מגע במקרה של דלקות עיניים או כל בעיות עיניים אחרות, או במקרה של מחלה סיסטמית שעלולה להשפיע על העין. למידע מלא, כולל התוויות נגד, אמצעי זהירות ותגובות שליליות, ראו הוראות השימוש וכן https://www.jnjvisioncare.co.il/Instructions-for-Use

 

ACUVUE®, 1•DAY ACUVUE® MOIST, EYE-INSPIRED™ ו-LACREON® הם סימנים מסחריים רשומים של ג'ונסון אנד ג'ונסון.

© Johnson & Johnson 2023 |  DD-Ppage-02-23