מצא את עדשת המגע המולטיפוקלית האופטימלית עבור המטופלים הפרסביופיים שלך באמצעות מחשבון ההתאמה הדיגיטלי של ACUVUE®.

למידע נוסף על אופן השימוש במחשבון שלנו לחץ כאן.

לטיפים נוספים להתאמת עדשות, ניתן לבקר בספריה הלימודית שלנו: Vision Care Resource Library

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד להוסיף את העמוד למסך הבית של המכשיר הנייד

הכניסו את הרפרקציה הסובייקטיבית או Best Vision Sphere 

*שדה חובה | מחק הכל

  • ספרי*
  • צילינדר*
  • גיל* 
  • ADD* 
  • עין דומיננטית* 
(כולל חישוב ורטקס 12 מ"מ)

כל עדשות המגע ממותג ACUVUE® הינן בעלות חסימת UV מדרגה 1 או 2 ועוזרות לתת הגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה אל הקרנית ופנים העין. עדשות מגע חוסמות UV אינן מהוות תחליף למשקפיים חוסמי UV כגון: משקפי מגן  או משקפי שמש חוסמי UV, מאחר והן אינן מכסות לחלוטין את העין והאזור סביב לה

המחשבון עומד לרשות אופטומטריסטים למטרות לימוד ונוחות בלבד, וזאת לצד ההתוויות לשימוש בעדשות

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL and ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL

ג'י סי הלת' קר בע"מ (ג'ונסון אנד ג'ונסון ויז'ן) אינה עוסקת במתן מרשמים, ומחשבון זה אינו מהווה תחליף להשכלה ולהכשרה מקצועית הולמת, או להפעלת שיקול דעת מקצועי בלתי תלוי. ג'ונסון אנד ג'ונסון ויז'ן אינה יכולה לערוב לדיוק או לשלמות המידע שמחשבון זה מספק. יש לשקול כל מצב קליני לגופו, ולהתאים את הטיפול באופן אישי לכל מטופל. ג'ונסון וג'ונסון ויז'ן אינה תומכת או ממליצה על טכניקה מסוימת מעבר למפורט בהתוויות המוצר. טכניקות אחרות עשויות להתאים בהתאם לשיקול הדעת של איש המקצוע.

מידע בטיחותי חשוב : עדשות מגע ACUVUE® מיועדות לשימוש על פי מרשם אופטומטריסט מורשה או רופא עיניים בלבד. בעדשות מגע ACUVUE® ניתן להשתמש לתיקון ראייה. כמו בכל עדשות המגע, בעיות עיניים, כולל כיבים בקרנית, יכולות להתפתח. חלק מהמרכיבים עלולים לחוות גירוי קל, גירוד או אי נוחות. אין להשתמש בעדשות מגע במקרה של דלקות עיניים או כל בעיות עיניים אחרות, או במקרה של מחלה מערכתית העלולה להשפיע על העין. לפני השימוש, לקבלת מידע מפורט על המוצרים ומידע בטיחות חשוב, כולל התוויות נגד, אמצעי זהירות ותגובות שליליות יש לעיין בהוראות השימוש או לבקר באתר  ג'ונסון & ג'ונסון ויז'ן:

https://www.jnjvisioncare.co.il/Instructions-for-Use