מצא במהירות ובקלות1 את עדשת המגע הטורית המתאימה למטופליך מבית ®ACUVUE, באמצעות שימוש במחשבון ההתאמה של ®ACUVUE לאסטיגמציה.

למידע נוסף אודות אופן השימוש במחשבון >

יש להזין מרשם למשקפיים עבור שתי העיניים

*נדרש | נקה הכל

  • עוצמה*
  • צילינדר*
  • ציר*
  • מרחק קודקוד* 
  1.   נתונים בקובץ JJV 2021

עדשות מגע של מותג אקיוביו לאסטיגמציה – הצלחת התאמה כוללת, מיקום התמצאות, יציבות סיבובית וביצועי ראייה.

המחשבון מסופק לרופאים למטרות חינוכיות ונוחות בלבד, בשילוב עם התווית למוצרי עדשות מגע של  ACUVUE®  לאסטיגמציה. ג'יי סי הלת' קר בע"מ אינה עוסקת בתרגול או קביעת מרשמים ומחשבון זה אינו תחליף לחינוך והכשרה מקצועית מתאימה או להפעלת שיקול דעת מקצועי עצמאי. ג'יי סי הלת' קר בע"מ אינה יכולה להבטיח את הדיוק או השלמות של המידע שמחשבון זה מספק. כל מצב קליני צריך להיחשב ייחודי לכל מטופל, ובהתאם לכך את כל הטיפולים.
ג'יי סי הלת' קר בע"מ אינה מאשרת או ממליצה על טכניקה מסוימת מעבר למה שמופיע בתווית המוצר, וטכניקות אחרות עשויות להתאים לפי שיקול דעתו של הרופא.

כל עדשות המגע ממותג ACUVUE® הינן בעלות חסימת UV מדרגה 1 או 2 ועוזרות לתת הגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה אל הקרנית ופנים העין. עדשות מגע חוסמות UV אינן מהוות תחליף למשקפיים חוסמי UV כגון: משקפי מגן  או משקפי שמש חוסמי UV, מאחר והן אינן מכסות לחלוטין את העין והאזור סביב לה. המשיכו להשתמש במשקפי שמש חוסמי UV כפי שהומלץ לכם על ידי המומחה לבריאות העין. 

 

מידע בטיחות חשוב: עדשות מגע של ACUVUE® מסומנות לתיקון הראייה. כמו בכל עדשת מגע, יכולות להתפתח בעיות עיניים, כולל כיבים בקרנית. חלק מהלובשים עלולים לחוות גירוי קל, גירוד או אי נוחות. אין להשתמש בעדשות מגע במקרה של דלקות עיניים או כל מצב אחר בעיניים, או במקרה של מחלה מערכתית שעלולה להשפיע על העין. למידע מלא, כולל התוויות נגד, אמצעי זהירות ותגובות שליליות, אנא עיין בהוראות השימוש או בקר באתר J&J שלנו <הכנס קישור מדינה לאתר מקצועי>.

 

 

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM, ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM and ACUVUE® VITA® for ASTIGMATISM

הינם שמות מסחריים של ג'י סי הלת' קר בע"מ © ג'י סי הלת' קר בע"מ 2023