עם התפשטות נגיף הקורונה (Covid-19), בראש סדר העדיפויות שלנו עומדים, כמו תמיד, המטופלים שלנו, שותפינו - הגורמים המקצועיים בתחום רפואת העיניים, וצוות העובדים אשר ממשיכים להעניק תמיכה בכל דרך אפשרית.

 

אנחנו עוקבים מקרוב אחר המצב ותומכים בהנחיות שניתנות על ידי הגורמים הרשמיים האחראיים על בריאות הציבור על מנת למנוע את התפשטות נגיף הקורונה (COVID-19) על ידי הימנעות ממגע בפנים ובעיניים.

חשוב לנו לציין כי ניתן להמשיך להרכיב עדשות מגע בבטחה תוך מניעת זיהומים אפשרים אם פועלים לפי הוראות הניקוי וטיפול של עדשות המגע, הכוללות שטיפה, ניקיון וייבוש הידיים ביסודיות לפני כל מגע בעדשות.

אם המטופלים זקוקים למידע נוסף, תוכלו להפנותם למידע נוסף בנושא המופיע להלן:

הגנה מפני זיהום

בין אם המטופלים שלכם משתמשים בעדשות מגע חד-יומיות או לשימוש חוזר, שמירה על כללי ההיגיינה בעת השימוש בעדשות המגע חשובה בדיוק כמו בשאר הימים.

יש לרחוץ ידיים עם סבון אנטי-בקטריאלי לפני כל מגע בעדשות (בהרכבה או בהסרה).

ניתן לעיין בהנחיות הרשמיות של ארגון הבריאות העולמי (WHO) כאן.

מטופלים שאינם חשים בטוב

אם המטופל שלכם חולה או אינו חש בטוב, המליצו לו להרכיב משקפיים במקום עדשות מגע עד להחלמתו, מכיוון שעשויה להיות לו תחושת אי-נוחות בעיניים יותר מבדרך כלל. ייתכן שהוא יישן יותר זמן מהרגיל, דבר שאין לעשותו בזמן הרכבת עדשות מגע.

אם המטופל מרכיב עדשות מגע יומיות, יש להשליכן אחרי כל שימוש, בדיוק כמו בימים רגילים. אם המטופל מרכיב עדשות מגע לשימוש חוזר, תמיד מומלץ לפתוח זוג חדש כשמחלימים, כדי לוודא שלא נשארים מיקרואורגניזמים על גבי עדשות המגע.

אספקת עדשות מגע

בנוסף לנקיטת הצעדים הנחוצים לשמירה על הבריאות והרווחה האחד של השני, יש לנו אחריות כלפי המטופלים שלנו אשר תלויים במוצרים שלנו, וזאת הסיבה שאנחנו ממשיכים לספק את עדשות מגע ®ACUVUE כרגיל.

חשוב לנו שגם בתקופה מאתגרת זאת תוכלו להמשיך ולתמוך במטופלים שלכם, ואנו כאן כדי לסייע לכם לעשות זאת.

אנחנו כאן כדי לעזור בכל דרך שנוכל

אם יש לכם חששות כלשהם בנוגע למידע כלשהו שסיפקנו, אנא צרו קשר עם מנהל תיק הלקוחות שלכם או בקרו באתר שלנו.